Hello traveler!

<Hello traveler!>

Susipažinkime! Mes esame Step Back from the Map. Paklausite, kas tai? Grupelė idėjininkų, norinčių pasidalinti savo nuotykiais, patirtimi ir sukauptomis žiniomis! Tai žmonės, siekiantys paskatinti ne tik ilgesingai žvelgti į platųjį pasaulį, bet ir pasisėmus minčių, tvirtu žingsniu žengti į savąją kelionę. Žmonės, kurie drąsiai stengiasi atsiplėšti nuo žemėlapio ir į keliones pažvelgti kitu kampu!

Šiandieną nieko nestebina kelionių blog’ai, kuriuose pilna nuostabių nuotykių aprašymų ir asmeninių įžvalgų. Atviros sienos ir erdvės bei paspartėjęs gyvenimo ritmas leidžia patirti mažesnius ar didesnius kelionių nuotykius kiekvienam. Tai metas, kai galite ieškoti netikėtų atradimų ir tapti dar vienu Radvila Našlaitėliu, traukiančiu savu keliu, savos Jeruzalės link (lyrinis intarpas: anas buvo Lietuvos didikas, prieš daugiau nei 400 metų nukeliavęs į Šventąją Žemę, o paskiau šią žinią paskleidęs ir paprastų bėdžių tarpe).

Štai dar viena menka pastabėlė esame kultūros istorijos pilnos! Tikrąja to žodžio prasme! Baigėme protingai ir patraukliai pavadintas studijas, tapome kultūros istorikėmis, kaip dažna, pasukome kiekviena savu keliu…  Ir štai mes čia! Pritaikome sukauptą patirtį ir savitu, istorijų pilnu stiliumi, pasakojame apie savas keliones! Istorija tai ar dabartis, tačiau kai visi kelionių išgyvenimai tavyje nebetelpa, tenka ieškoti išklausyti norinčių bendraminčių. Tokį skaitytojų būrelį, Jūsų pagalba, siekiame atrasti ir mes… Tikimės, kad nepabijosite jau minėtų blog‘ų gausos ir įžvelgsite mūsiškius privalumus.

Taigi, jeigu turi užsibrėžtų tikslų ir siekių, kaip, pavyzdžiui, atrasti, pamatyti, pajausti, užuosti, paragauti kitos šalies ar kontinento kultūros esi kaip tik ten, kur ir reikia! Rašysime apie tai, kuo iš ties susižavime, lankydami kitus kraštus: architektūra, spalvingais kultūriniais reiškiniais, nepamirštamais žmonėmis, išskirtiniu ir tik tai šaliai būdingu maistu ar gėrimais. Be abejonės, nepamiršime ir tos šalies, kuri pati pačiausia – nes čia žolė žaliausia, kalba gražiausia ir namuos jaukiausia – Lietuvos!

Kiekvienas, plėtodamas savitą rašymo stilių, pasidalinsime savų kelionių maršrutais ir, žinoma, išgyventais potyriais. Beje, bus nuotraukų, daug nuotraukų.. Kaipgi be jų! ;))

Trumpai prisistatome, mes esame pagrindiniai šio projekto balsai:

Ada: Keliavimo džiaugsmus ir pasaulio grožį turėjau progą stebėti nuo šešių metukų. Keliavimą pažinau ir iš kitos pusės – kelionių gido darbo. Per tiek kelionių metų teko daug kur pabuvoti ir sukaupti milžinišką bagažą įspūdžių ir patirties.

Inga: Aš tikrai dar nemečiau savo darbo, nenusipirkau vienos krypties bilieto ir neapkeliavau pasaulio:) Kol kas (!) tokio scenarijaus mano galvoje nėra. Visgi laikau save tikra keliautoja ir nuoširdžiai pritariu V. Blasco – Ibáñez žodžiams: “Ar ilga ar trumpa mano kelionė bus, ji vis bus įdomesnė, nei nejudėjimas iš šito malonaus žemės kampelio“.

Jovita: Smalsumas mane nuvedė labai įdomiais keliais, nužingsniavau ir toliau tyrinėju vis skirtingose sferose, kuriose sutinku tiek daug spalvingų žmonių! Smalsiai stebiu, tai ką veikiame ir džiaugiuosi dar vienu sau mestu iššūkiu.

Justina: Kiekvieną kartą kai iš kelionės parsivežu dar vieną pilną “bagažą“ geriausių emocijų jaučiu visišką pilnatvę. Neįkainojamas jausmas. Todėl kad ir kokios kelionės būtų, kad ir kur jos mane nuvestų visuomet keliausiu. Patirti to vėl ir vėl.

Živilė: Visi bent sykį pajutę, kas yra kelionė ir ką ji duoda, jau nebegali gyventi ramiai… Aš taip pat ne išimtis! Keliones sapnuoju, apie jas svajoju. Kai tik galiu – planuoju. O vos grįžusi namo, ne ilgai gyvenu vien prisiminimais. Vidinis balsas vis garsiau ima šnibždėti: “o kur toliau?“ Taip ir sukasi užburtas kelionių ratas, iš kurio pabėgt visai nenoriu…

Mes leidžiamės į pasakojimo kelionę (tikimės, kad prisidėsite!)

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s